Kniha návštev

Dátum: 13.05.2013

Vložil: p.uc.

Titulok: NAVLEKY

Chcela by som sa podakovat starkej Lucky Kurcikovej z tretej triedy, ktora nas pravidelne zasobuje navlekmi pre rodicov, dakujeme velmi pekne!!!

Dátum: 04.05.2013

Vložil: p.uc.

Titulok: TANECNA SUTAZ

Hlasujte za tanecne video nasej SMS, mozete hlasovat cez fb alebo nemusite,staci dat mail a meno, oslovte aj znamych... tieto deti nereprezentuju len seba,ale celu skolku, takze ak by vyhrali,bude to uspech nas vsetkych... preto hlasujte vsetci!!! dakujeme

Dátum: 26.04.2013

Titulok: Poďakovanie

Týmto sa chcem poďakovať p.Kúdelkovej a starkej Kúdelkovej za ušitie sukničiek pre dievčatá z 3.tr.,za to ,že nám vždy donesie do triedy niečo pekné a užitočné.Ďakujeme aj za návleky od p.Kiššovej.

Dátum: 15.01.2013

Titulok: poďakovanie

Týmto by som a chcela poďakovať p.Kúdelkovej za svetielka pre naše deti.

Dátum: 22.12.2012

Titulok: Vianočný pozdrav všetkýmVám

Nech dnes najkrajší zaznie zvonu hlas, v deň, ktorý rozveselil Ježiško v každom z nás. Nech láska nás vždy krásne hreje a zdravie nech sa z lásky skveje. Taktiež pokoj v duši a v rodine o polnočnej hodine.

Pridať nový príspevok