Kniha návštev

Dátum: 20.12.2012

Vložil: Martina Chmelinova

Titulok: Vdaka za stranku a fotky

Tuto stranku som nasla az na zaklade informacie na nastenke. Chcem podakovat za novu stranku a za fotky, ktore potesili hlavne babku a dedka byvajucich daleko od nas.

A v neposlednom rade dakujem pani ucitelkam z 1.triedy za ich pracu a trpezlivost s najmensimi a vsetkym z Hviezdicky zelam krasne a pohodove Vianoce a PF2013;-)

Dátum: 02.11.2012

Vložil: Martina Dovčíková

Titulok: 1. trieda

Náhodou som natrafila na novú stránku "našej škôlky" a je úžastná. Dozvedela som sa čo som chcela a pobavila na fotkách. Zároveň chcem poďakovať tetám učiteľkám z 1. triedy. Od kedy chodí Ninka do škôlky chodí deň čo deň s novými básničkami a pesničkami a je čím ďalej tým väčší šinter :)

Dátum: 04.11.2012

Vložil: p.uč.Janka

Titulok: Re:1. trieda

Pani učiteľky z 1.triedy ďakujú za pekné slová :)

Dátum: 08.10.2012

Vložil: Poďakovanie

Titulok: p.uč.Norika

Ďakujem p.Jankovej za pekný príspevok a za pomoc pri vystrihovaní na skrášlenie našej šatne.

Dátum: 08.10.2012

Vložil: Janková

Titulok: Den otvorených dverí

Dnes som sa zučastnila dna otvorených dverí v školke v 3. triede . Aj ked som bola jediný rodič atmosféra bola uplne super. S detmi som otláčala listy , tancovali, cvičili ...
Moj dojem z tejto návštevy je velmi príjemný viem ako perbieha den v skolke a chcem podakovať pani uč. Norike ako sa venuje detom a naozaj s nimi pracuje tak, aby sa toho naučili čo najviac.
dakujem za príjemne strávené dopoludie detom aj pani učitelke.
Janková

Pridať nový príspevok