Kniha návštev

Dátum: 21.09.2012

Vložil: p.uč.Miška

Titulok: COLNÍCI v našej HVIEZDIČKE * * * * *

Zopár fotiek pre nedočkavcov z dnešného dňa v našej materskej škole je možné pozrieť si na mojej fb stránke:

Chcela by som ešte podotknúť, že v inej materskej škole colníkov neuvidíte, pretože colníci navštevujú základné školy, takže aj toto robí našu materskú školu jedinečnou :)

Dátum: 21.09.2012

Vložil: p.uč.Norika

Titulok: poďakovanie

Milí rodičia,ďakujeme za Vaše príspevky na túto stránku,budeme radi,keď sem napíšete,čo Vás trápi,čo by ste pre deti privítali alebo nám niečo navrhli-napr.aktivity,akcie atď.Ďakujem

Dátum: 19.09.2012

Vložil: p.uč.Miška

Titulok: poďakovanie

Ďakujeme pánovi Pohlovi, ktorý prevzal žezlo po pánovi Ostrožlíkovi a vylepšuje, skrášľuje nám našu internetovú stránku:)) Ďakujeme aj ostatným rodičom, ktorí pomáhajú našej škôlke!

Dátum: 15.09.2012

Vložil: p.uč.Norika

Titulok: web

Vidím,že máme prerobenú stránku ďakujeme pánovi Pohlovi,ktrorý nám v tom pomáha.

Dátum: 12.09.2012

Vložil: rodič

Titulok:

Prosím Vás,rodičia.nechápem prečo ľudia stále"kydajú" na túto Mš.Moje dieťa sem chodí druhý rok a my sme veľmi spokojní.Pani učiteľky sú starostlivé,s deťmi sa veľa pracuje
a v plnej miere sa im venujú.Už sa to zle počúva.Ak máte problém,treba sem napísať,čo sa komu nepáči a nie že "jedna pani povedala..."

Ďakujem pani učiteľkám za ich obetavú prácu

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok