Diskusné fórum

Dátum: 17.04.2013

Vložil: p.uč.

Titulok: Re:prispevok

Milí pán "Marek",
rada by som vedela,čo so Vám konkrétne nepáči.A prijala by som,keby ste napísali ,z ktorej triedy sú Vaše deti .A prečo sa nepodpíšete a píšete len krstné meno?
Do fora môže písať hocikto,kto si otvorí nšu stránku,asi tak.Ďakujem

Dátum: 24.05.2013

Vložil: evka

Titulok: Re:prispevok

treba aj konkrétne napísať čo máte na mysli, aj my sa rozhodujeme pre túto škôlku. Táto stránka je aj na vyjadrenie nespokojnosti, aby sa potom mohli niektorí z toho poučiť. Veď všetci sme len ľudia a každý robíme nejakú tú chybu. Ale keď si ju navzájom povieme, tak je veľká šanca ju napraviť a vyhnúť sa tak rôznym nedorozumeniam. Počúvam veľa dobrých ohlasov na túto škôlku ale občas aj negatívnych. Tak sem s tými sťažnosťami, aby aj učiteľky vedeli čo robia zle, ak vôbec niečo zlé robia. Nech to neostáva len na JPP(jedna pani povedala).

Dátum: 06.12.2012

Vložil: Mistríkova

Titulok: mikuláš

...včera bol super Mikuláš v škôlke, veľmi sa nám páčilo, ďakujeme pani učiteľkám aj Mikulášovi za krásny program...

Dátum: 15.12.2012

Vložil: p.učiteľky

Titulok: Re:mikuláš

Ďakujeme:)

Dátum: 24.11.2012

Vložil: p.uč.Miška

Titulok: pán Pohl

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi Pohlovi za jeho prínos pre našu webstránku, tiež za spracovanie nášho nového šk. časopisu do pdf verzie. ĎAKUJEME :)

Dátum: 22.10.2012

Vložil: p.uč.Norika

Titulok: poďakovanie

Týmto by som chcela poďakovať rodičom z 3.tr.za ušitie vrecúšok na úbor.Teraz ich máme pekné-rovnaké.

Dátum: 02.10.2012

Vložil: p.uč.Norika

Titulok: zber papiera

Týmto by som chcela poďakovť všetkým,ktorí sa zapojili do súťaže v zbere papiera.

Dátum: 27.09.2012

Vložil: Mistríková

Titulok: šarkaniada

My sme v škôlke začiatočníci a absolvovali sme (27.9.2012) šarkaniadu a veľmi sa nám páčilo, ďakujeme všetkým v škôlke ktorí to zorganizovali :-), všetci sme boli šikovní :-).

Dátum: 27.09.2012

Vložil: p.uč.Miška

Titulok: Re:šarkaniada

Potešilo nás, že sa vám to páčilo, šarkany boli naozaj prekrásne. Tešíme sa na ďalšie pekné chvíle v spoločnosti rodičov s deťmi na nejakej ďalšej akcii v našej materskej škole :)

<< 130 | 131 | 132 | 133 | 134

Pridať nový príspevok