Kniha návštev

Dátum: 30.05.2012

Vložil: alenka

Titulok: school dance-tanečna sútaž

Práve som si pozerala výsledky tanečnej sútaže,do ktorej sa zapojili aj deti z našej mš.Ćo ma však zarazilo,že rodičia z našej mš asi nehlasovali,pretože jeden tanec mal 20adruhý 16 hlasov,pričom vítazný mal 45.Keby ste všetci hlasovali,tak ako Vás p.učiteľky požiadali vítazmi mohli byt deti z našej mš ako jediný za Zvolen.Bolo mi z toho veľmi smutno a som z Vás sklamana.Hanba...

Dátum: 01.06.2012

Vložil: Štefan

Titulok: Re:school dance-tanečna sútaž

Na omluvu nás všech, co jsme chtěli hlasovat,psal jsem stížnost na způsob hlasování přímo organizátorovi,hlasování nefungovalo tak jak mnělo,tím se nám nepodařilo hlasovat.Další věc je ta, že hlasovat mohli jen Ti , kteří mají registraci na Facebooku,to je diskriminační.

Dátum: 01.06.2012

Vložil: Zapletalova

Titulok: Re:school dance-tanečna sútaž

Uplne suhlasim a o to vacsia hanba, ze ja so svojimi znamymi sme poslali minimalne 10 hlasov za kazdy tancek (o ktorych viem naisto) z celkovych 16 bodov!!! Pricina bohuzial nie je len v zlom hlasovacom systeme (vsak skoro kazdy je registrovany na facebooku) , ale aj v tom, ze rodicia nehlasovali, lebo tam netancovalo ICH dieta a nechceli podporit cudzie!!! Ludská zavist... Neslo vsak o hlas dietatu, ale o hlas skolke (!!!), ktora sutazila o ceny, ktoré by boli pre VSETKY deti, aj pre ich.

Dátum: 25.05.2012

Vložil: denisa

Titulok: vďaka

ďakujem krásne za včerajšie úžasné vystúpenie ku dňu mamičiek. Je za tým vidno obrovský kus práce. Vážim si aj fakt, že sa nezabudlo naozaj ani na jedno dieťa.Ste šikulky pani učiteľky.:D